O nás

Divadelní sdružení, které nese jméno BLAMA, vzniklo v roce 2005 jako společenství herců a přidružených umělců, kteří se rozhodli nečekat na příležitost shůry a vzali svůj umělecký osud do vlastních rukou. A protože to jsou herci a divadelníci zkušení, je plodem jejich snažení několik úspěšných projektů.

Divadlo nemá vlastní scénu, vystupuje v Praze, kde je jeho hlavní působiště, na pronajatých jevištích několika pražských divadel. Kromě toho se pochopitelně vydává za diváky na zájezdová představení, pro která jsou projekty divadla BLAMA zvláště vhodné.

Dramaturgie divadla se snaží o výběr repertoáru, který se nepodbízí divákovi lacinými efekty ani proslulostí televizních hvězd, ale je založen na snaze o hlubší a širší dopad na diváckou veřejnost. Nakolik se nám to daří, můžete posoudit pouze vy, milí diváci. Proto vás prosíme o vaše dojmy a postřehy, které laskavě pište na naše kontaktní adresy.

Při zájmu o uspořádání představení, ať již formou zadaného představení v Praze, nebo jako zájezd do vašeho prostředí, neváhejte nás kontaktovat. Určitě najdeme společně vyhovující termín a podmínky - náš zájem a radost je totiž divadlo…